Jménem a heslem >>
 
Certifikátem >>
 
OTP >>
 

Provozní informace:

Od instalace nové verze ISÚI 2. 5. 2019 nefunguje zapisování požadavků do helpdesku ISÚI z úvodní obrazovky (Nástěnky). K zápisu požadavků použijte prosím Kontaktní formulář Helpdesk (https://helpdesk.cuzk.cz), který je uveden v podpoře uživatelů na stránkách RÚIAN (https://ruian.cuzk.cz).

Dne 2. 5. 2019 byla do produkčního prostředí nainstalována nová verze ISÚI, která obsahuje zcela nový grafický vzhled. Základní logika ovládání aplikace ISÚI zůstává zachována.

Změna přihlašování do ISÚI:
Od 28. 5. 2019 bude možné přihlášení do ISÚI buď osobním komerčním certifikátem nebo OTP (one time password). Po tomto termínu nebude možné přihlášení pouze jménem a heslem. Důvodem je termín účinnosti vyhlášky č. 82/2018 Sb., (vyhláška o kybernetické bezpečnosti), § 19 odst. 3.
Příručky pro nastavení certifikátu (Příručka pro běžného uživatele, Příručka pro lokálního administrátora) nebo OTP (Příručka pro OTP přihlašování) naleznete na adrese https://www.czechpoint.cz/dokumentace/prirucky/.
Děkujeme za pochopení. ČÚZK, správce ISÚI.

Rozhodnutím prezidenta ze dne 8. 1. 2019 byly vyhlášeny volby do Evropského parlamentu (dny konání: 24. a 25. května 2019), což bylo zveřejněno ve Sbírce zákonů dne 17. 1. 2019. Od vyhlášení voleb do vyhlášení celkových výsledků voleb Státní volební komisí jsou uzamčeny volební okrsky, a proto nyní nelze měnit vymezení volebních okrsků v RÚIAN.
Správu uživatelských účtů v JIP provádí Váš lokální administrátor na adrese https://www.czechpoint.cz/spravadat/ .
Prohlášení o zpracování Vašich osobních údajů .